Rozwój biznesu farmaceutycznego

Jesteśmy zaangażowani w pozyskiwanie licencji na produkty lecznicze w celu ich rejestracji i dystrybucji na terenie Polski i krajów Unii Europejskiej.

Pracujemy z partnerami z Unii Europejskiej, Arabii Saudyjskiej, Indii, Japonii i Korei Południowej importując produkty spełniające najbardziej rygorystyczne wytyczne EU GMP oraz FDA.

Nasze surowe kryteria podczas wyboru dostawcy / dostawców, ich kwalifikacja i zarządzanie łańcuchem dostaw ma za zadanie przynieść najbardziej konkurencyjne cenowo produkty, zapewniając o ich najwyższej jakości.

Działania eksportowe:

Poszukujemy partnerów biznesowych zainteresowanych lekami, wyrobami medycznymi, kosmetykami, suplementami diety. Obszary na których się koncentrujemy to: Europa Środkowo-Wschodnia, UE, WNP, Bliskiego Wschodu i Afryki Północnej, a także w Azji i Pacyfiku.

Nasze produkty eksportowe to produkty z linii Novacare, Novamed, Novagen należące do naszej firmy Novagen Pharma. Model współpracy to dystrybucja i współpraca partnerska. Mamy również możliwość zaoferowania produktów w ramach marki własnej produkowanej dla kontrahentów.
Poszukujemy partnerów wśród hurtowni , dystrybutorów oraz firm zajmujących się Marketingiem i Sprzedażą, zainteresowanych rozszerzeniem swojego port folio o konkurencyjną cenowo ofertę produktów.

W celu uzyskania dalszych informacji prosimy o kontakt przez formularz: